0535 234 58 74   furkaydekor@gmail.com

Tezgah Arası Cam Panel Özellikleri

  Görsel kataloğumuzdan dilediğiniz görseli seçebilir veya sizde mevcut olan bir görseli, çözünürlüğü baskıya uygunsa eğer kullanabilirsiniz. Aile üyelerinize ait bir fotoğraf, doğa manzarası, sevdiğiniz ressamın tablosu, bir logo, desenler, çizimler, serbest çalışmalar, hoşunuza giden kolaj çalışmaları veya hayal ettiğiniz herhangi bir görsel, veya favori renginiz veya renk karışımınız. Herhangi bir sınırlama yok. Hayal edebiliyorsanız yaparız.

Cam paneller sanılanın aksine çok pahalı değildir. Satın alma ve uygulama sırasında diğer tezgah arası ürünlere ödediğiniz paranın aynısını hatta bazen daha az ödersiniz. Uzun ömürlü olması sizi birkaç yılda bir veya tezgah arası ürünlerinizin yıpranması sonucu oluşabilecek tadilat ve yenileme masraflarından kurtarır. Tezgah arası cam diğer alternatif ürünlere göre (cam mozaik, duvar kağıdı, fayans, dekoratif ürünler) çok daha uzun ömürlüdür.

Cam paneller diğer tüm alternatif ürünlere kıyasla temizliği çok daha kolaydır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde toz, kir tutmaz, antibakteriyal özelliği sayesinde bakteri-mikrop barındırmaz. Son derece hijyeniktir. Herkesin bildiği üzere cam sağlıktır.

Tezgah arası cam panelleri müşterimizin istediği kalınlıkta camdan imal ediyoruz. 4 mm, 6 mm, 8 mm ve 10 mm gibi müşteri ihtiyacına göre kalınlık belirliyoruz. Kullandığımız bütün ürünleri temperleme işleminden geçiriyoruz. Temper işlemi camın 700 °C de işlem yapılarak ısı ve darbelere karşı daha dayanıklı hale gelmesini sağlar.

Temperleme işlemi yatay hat üzerinde camın dış yüzeylerine basınç gerilimi, cam ortasına ise dolaylı bir çekme gerilimi kazandırmak için ısıtma ve soğutma aşamalarını içerir.Temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olup ; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı olarak kullanıma uygundur.

Temper işleminden sonra camlara herhangi bir kesim,delik delme,kenar ve yüzey işlemi yapılamaz.

Cam paneller mutfağınızı daha geniş ve zengin gösterir.

Tezgah aranızdan doğaya açılmış bir pencere hissi uyandırır.